Tři tipy jak na krásné vlasy bez kapky chemie!

Moderní vlasová kosmetika obsahuje mnoho chemických látek, které našim vlasům dodávají lesk, hustotu a sílu, to je ale většinou způsobeno silikony, které nejsou tak skvělé jak se zdají. Našim vlasům sice dodají tyto skvělé vlastnosti, ale také je velmi zatěžují, což zapříčiňuje lámavost, padání vlasů a po delší době užívání vlasové kosmetiky se silikony a sulfáty i přesný opak a to cuchání a ztrátu lesku!

Alternativou v péči o vlasy je přírodní vlasová kosmetika, která díky přírodnímu složení šetrně pečuje o vlasy, ale i o pokožku hlavy, která je po celý náš život zatěžována chemickými vlivy okolí.  

Vybrali jsme pro Vás tři tipy, které u nás vítězí a mezi kterými si jistě vybere každý!

 

Šampon, který se pyšní nejvíce kladnými recenzemi a pozitivními ohlasy - Přírodní šampon na podporu růstu vlasů. Díky skvělému 100% přírodnímu složení nezatěžuje kořínky vlasů ani pokožku a naopak podporuje a urychluje růst vlasů, které jsou potom krásnější, pevnější a zdravější.

Složení mluví za vše, tento šampon obsahuje velké množství olejů, které jak je známo, jsou skvělým doplňkem v jakékoliv kosmetice!

Znáte ten pocit, když Vám při mytí vlasů zůstane snad půlka Vaší kštice v ruce? Ano, to známe asi všichni. Většinou je nutné si sáhnout do svědomí, promyslet svou životosprávu a aktuální fyzický a psychický stav. Neméně důležitá je ale i správná péče a tak další šampon, který jsme pro Vás vybrali a jistě stojí za zmínku, je Šampon proti vypadávání vlasů.


Jak je známo, kopřiva, ženšen a chmel jsou skvělými přírodními doplňky při vypadávání vlasů a podporou při růstu nových kořínků. A co když jsou všechny v jednom šamponu? Vitamínová bomba!

Pokud nejste ten typ, co se vyžívá v denní péči o vlasy, skvělým tipem na závěr pro Vás je Přírodní chininová voda, která má snadné a rychlé použití - alespoň dvakrát do týdne vmasírujete bez omývání do kořínků vlasů a je to.

Chininová voda vyživuje vlasovou pokožku a kořínky a stimuluje růst zdravých a silných vlasů. Snadná a 100% přírodní péče o vlasy a navíc za skvělé ceny je na dosah! 

Takže...už se chystáte do boje s neposlušnými vlasy?!

Odběr novinek