Přírodní opalovací krémy a mléka pro děti i dospělé

Přichází léto, doba dovolených, koupání, táborů a výletů do přírody je tady a sluníčko ukazuje svou sílu. Není žádnou novinkou, že svou kůži je potřeba chránit opalovacími krémy.

 

Bohužel, ty běžně dostupné z drogerií jsou plné chemických látek a zejména chemických filtrů, které sice chrání naší pokožku před UV zářením, zároveň však mohou být kůží absorbovány. Časté používání chemických opalováků může pokožce spíše ublížit než pomoci.

 

Proč chemické UV filtry mohou škodit zdraví? Protože obsahují nanočástice, které dokáží vniknout až pod kůži a způsobit různá onemocnění.

 

obrázek

Proto přinášíme zcela přírodní opalovací krémy a mléka, které obsahují pouze přírodní minerální filtry (fyzikální filtry) a neobsahují nanočástice, které škodí. Přírodní krémy a mléka na opalování Hristina obsahují řadu přírodních olejů a másel (jojobový, avokádový, mandlový, bambucké máslo, kakaové máslo), které pokožku vyživují a hydratují během opalování.

 

Vysoký ochranný faktor je dosažen přírodními minerály (oxid titaničitý, oxid zinečnatý, hořčík), které na pokožce vytvoří neviditelnou vrstvu, která dokonale odráží škodlivé UV záření. Tyto minerální filtry jsou v mikro rozměrech a nemohou tak proniknout pokožkou pod kůži, zároveň je lze jednoduše spláchnout sprchovým gelem, nebo mýdlem.

 

Všechny přírodní produkty na opalování, které nabízíme, jsou zcela bezpečné pro vodní živočichy (ty chemické jim škodí). Pokud tedy vyrážíte na dovolenou, na koupaliště, nebo na opalovačku, přírodní kosmetika by měla být jasná volba.

 

Rádi uvádíme, že přírodní opalovací mléka jsou vhodné také pro děti.

 

Kompletní výběr opalovacích krémů a mlék Hristina najdete v našem e-shopu.

 

 

Přírodní opalovací krémy a mléka pro děti i dospělé

Odběr novinek