Voňavé peelingy pro rozjasnění každé pleti

Patříte mezi ty, které milují pocit naprosto čisté, svěží a hladké pleti?

Pak bychom Vám rádi představili naše přírodní peelingy, které nejen že dokonale vyhlazují pleť, ale navíc velmi účinně odstraňují nečistoty do hloubky, vyživují a hydratují - 100% bez chemie!


Jak jsme toho docílili?

Vyrobili jsme pro Vás peelingy, které obsahují vysoký podíl rozemletých zrníček, jadérek, pecek z broskví či meruněk, kávových zrn, otrub, skořápek mušlí atd. Všechny tyto složky jsou čistě přírodního původu. Jejich jemné namletí zaručuje, že budou odumřelé buňky na pleti odstraněny velmi šetrně, aniž by došlo k podráždění pokožky. Obsah bílého jílu vyčistí pleť do hloubky díky jeho schopnosti absorbovat maz a nečistoty usazené hluboko v pórech. Peelingy navíc obsahují velký podíl kvalitních rostlinných olejů, které se postarají o následnou hydrataci a vyživení pleti.

Po použití zanechávají nádherně hebkou pleť, která je projasněná, sjednocená a hydratovaná.​


ZAJÍMÁ VÁS SLOŽENÍ? TADY JE:

Peelingy obsahují pouze:

  • vodu
  • kaolin (bílý jíl) - čistí pleť do hloubky
  • zrníčka, jadérka, rozemleté pecky, kávová zrna, otruby aj. (záleží na druhu peelingu)
  • bylinné extrakty (heřmánek, chmel aj.) - pleť zklidňují a ozdravují
  • propolis
  • + jojobový olej, rýžový olej, med atd. (záleží na druhu peelingu)


Jak často peeling používat?

Pokud chcete aby Vaše pleť zůstala trvale svěží a čistá, doporučujeme používat peeling 1-2x týdně. Na navlhčený umytý obličej naneste malé množství peelingu (stačí o velikosti většího hrášku). Jemnými krouživými pohyby masírujte chvilku obličej a poté opláchněte vodou. V případě potřeby naneste poté na pleť svůj pleťový krém či sérum.


(pozn. : Obsah balení 200ml vydrží na opravdu mnoho použití!)

V nabídce máme 12 druhů peelingů pro všechny typy pleti, každá si tak můžete vybrat ten, který Vám bude vyhovovat nejvíce.


Odběr novinek