Omlazení bezjehličkovou mezoterapií

Omlazení bezjehličkovou mezoterapií
Bezjehličková mezoterapie je vysoce účinná, bezbolestná a naprosto bezpečná terapie. Tato nová revoluční technologie zcela nahrazuje tradiční mezoterapii, protože nemá vedlejší účinky.

Technologie vznikla v Evropě na počátku tohoto desetiletí, získala souhlas od americké Food and Drug Administration (FDA) v roce 2005 a získala Nobelovu cenu za chemii v roce 2007. Je založena na elektroporaci a elektroosmóze. Jednotlivé kroky představují otevření proteinových kanálů buněčných membrán, čímž se zajistí bezproblémová cirkulace účinných látek a jejich následné uzavření. Bezjehličková mezoterapie zaručí že gel na obličej pronikne do pokožky za 2 sekundy. Absorbce je až 2000 krát větší než použití gelu při normální aplikací.

Elektroporace představuje velké zvýšení elektrické vodivosti buněčné membrány, což je způsobeno vnější aplikací elektrických impulzů s určitými parametry.

 

 

obrázek

Elektroosmóza je proces pohybu polarizované tekutiny přes buněčnou membránu. Elektroosmóza ovlivňuje molekuly krému na obličeji pohybem buněčné membrány pomocí elektrického náboje.


Bezjehličková mezoterapie je bezpečná a nezpůsobuje žádné poškození pokožky. Tato technologie je mnohem lepší než konvenční elektroterapie iontoforézou a ultrazvukem, protože na rozdíl od nich účinně překoná ochranu buňky a infiltruje účinnou látku hluboko do pokožky.


Kombinace vysoké efektivity (až 2000 krát více než běžná aplikace), bezbolestnost, široká škála aplikací a dlouhá doba působení (až 1200 hodin) činí tuto technologii jednou z nejpokročilejších metod v kosmetologii dnes.

Při obvyklé aplikaci přípravku na pleť se dostane na určené místo pouze 6% účinných látek. Jen mezoterapie umožňuje proniknout účinným látkám do hloubky. Z tohoto důvodu je bezjehličková mezoterapie jedním z nejoblíbenějších postupů s viditelným a pozitivním efektem.


Výsledek:

• Lifting a vyhlazení pokožky obličeje

• Vyhlazování vrásek a linek (zlepšuje přirozenou syntézu kolagenu, elastinu a dalších složek)

• Obnovení těsnosti a elasticity pokožky;

• Hydratace, obnovení a hojení pokožky

• Omezuje sekreci kožního mazu

• Zmenšení váčků a tmavých kruhů pod očima;

• Snížení výskytu skvrn u staší pleti, hyperpigmentace, zabraňuje zesvětlení pokožky jako celku;

• Léčba akné a odstranění jizev všech druhů;

• Zmenšení kožních pórů;

 

Výhody oproti jiným kožním terapiím:

• Vhodné pro všechny typy pleti;

• Nezpůsobuje poškození pleti;

• Nezpůsobuje přecitlivělost pleti na UV záření (rohové vrstvy epidermis se rychle obnoví jako celek bez snížení hustoty a zhoršení sluneční bariéry);

• Může být použita na ztenčenou pleť, která již byla ošetřena chemickým peelingem a lejzrem;

• 100% bezbolestné;

 

 

obrázek

Dobrá zpráva je, že domácí bezjehličková mezoterapie může být nyní zakoupena za přijatelnou cenu a samotný postup je snadný a časově nenáročný. Pokud chcete jít na bezjehličkovou mezoterapi do profesionálního salonu, nezapomeňte se informovat jaké je složení použitého produktu. Případné chemické látky mohou být velice škodlivé na vaši pleť

 

 

Bezjehličková mezoterapie se provádí pomocí různých gelových, nemastných produktů nebo ampulí na bázi vody. Na trhu je k dispozici široký výběr produktů, ale dávejte pozor! Produkt (krém, gel) proniká hluboko do pokožky a doporučujeme, aby byl zcela přírodní.

 

 

 

Některé produkty Kosmetiky Hristina jsou velice vhodné pro použití bezjehličkové mezoterapie a jsou 100% přírodní a vy budete fascinováni výsledkem. Zde je naše nabídka sér a gelů:

1.   Přírodní anti – age preventivní obličejové sérum se zlatými částicemi
2.   Přírodní zjemňující obličejové sérum s hlemýždím extraktem
3.   Přírodní zpevňující a povzbuzující obličejové sérum kaviár
4.   Přírodní omlazující a zjemňující oční gel sérum kaviár & hlemýžď 24h
5.   Přírodní obličejové obnovující gel sérum safír
6.   Přírodní obličejové hydratační gel sérum amethyst
7.   Přírodní obličejové gel sérum perla bělící efekt
8.   Přírodní obličejové esenciální gel sérum jantar
9.   Přírodní pleťové gel tonikum s hlemýžděm
10. Přírodní organická květová voda s damašskou růží sprej

 

Jak postupovat při bezjehličkové mezoterapii obličeje?

1. Vyčistěte obličej gelem nebo pleťovým mlékem "Hristina" dle výběru: kategorie ODLIČOVÁNÍ

2. Použijte z výše uvedených "produktů kosmetiky Hristina" podle typu pokožky. Nanášejte větší množství gelu, rychle se vstřebá, nastříkejte si na obličej růžovou vodou před zahájením mezoterapie. Nepoužívejte mezoterapii na suchou pokožku! Je důležité udržovat vlhkou pleť, aplikujte více gelu nebo opakovaně nastříkejte růžovou vodou.

3. Nastavte intenzitu mezoterapie podle typu pokožky a jejího momentálního stavu.

4. Zpočátku nastavte nižší intenzitu a postupně zvyšujte.

5. Pokud necítíte nepříjemný pocit, můžete nastavit intenzitu mezoterapie na maximum. Maximální intenzitu nepoužívejte déle než jednu minutu.

6. Provádejte hlavicí kruhové pohyby po dobu pěti minut.

7. Proceduru bezjehličkové mezoterapie provádějte během dne.

8. 10 procedur je jeden cyklus terapie.

9. Mezi jednotlivými cykly dodržujte týdenní odpočinek.

 

Ukažte výsledek přátelům!

Prosíme nezapomeňte napsat své připomínky, dotazy a doporučení na naší Facebook stránce: https://www.facebook.com/HristinaCosmetic/

 

 

 

Odběr novinek