Mastné vlasy a suché konečky - noční můra každé ženy

 

Mastné vlasy a suché konečky - noční můra každé ženy

Jeden z nejnepříjemnějších problémů s vlasy je, když je vlasová pokožka a kořínky příliš mastné a konečky vlasů jsou suché. Pak můžete sotva určit, jaký typ vlasů máte a jak s nimi zacházet - s produkty pro suché nebo mastné vlasy?

Pokud používáte pouze šampony a kondicionéry k odstranění mastnoty může vám to způsobit vysychání konečků vlasů.

 

V případě, že začnete ošetřovat vaše vlasy přípravky na suché vlasy (soustředěná na problém s konečky vlasů), vlasová pokožka začne produkovat více mazu. Specialisté vysvětlují, že vlasová pokožka je spojena s obličejem. Pokud je vaše pleť mastná, pak budou i vaše vlasy a kořínky mastné. Konečky vlasů jsou ovšem ovlivněny vnějšími faktory, jako je počasí, samotné ošetření vlasů a kosmetické produkty.

 

Kosmetika Hristina vám může pomoci vyřešit problém co nejlépe pomocí několika přírodních produktů a snadných kroků.

 

obrázek

Krok 1: Na suché konečky vlasů, těsně před koupáním, použijte malé množství přírodního mangového  másla nebo jakýkoli jiné máslo podle vašeho výběru ze série Sezmar pure.

 

Krok 2: Po nanesení másla, znovu na suché vlasy, protřete kořínky vlasů přírodním šamponem na mastné vlasy. Neředte vodou, abyste dosáhli lepších výsledků. Počkejte ne více než 5 minut a přejděte ke kroku 3.

 

Krok 3: Namočte si celé vlasy a vetřete do konečků vlasů (tam kde je přírodní máslo) Přírodní šampon a tělové mýdlo pro miminka. Opláchněte celé vlasy vodou. Vyberte si libovolný šampon od Hristiny a umyjte si vlasy i s kořínky ještě jednou. Můžete použít šampon pro miminka anebo šampon   na mastné vlasy, který již máte. Pro barvené vlasy doporučujeme použít přírodní šampon pro ochranu barvy, a pro tenké vlasy bez objemu přírodní šampon na podporu růstu vlasů.

 

Krok 4: Vymačkejte dobře vodu z vašich vlasů po závěrečném mytí s šamponem a vertřete do kořínků vlasů masku na mastné vlasy s rozmarýnem a na konečky vlasů vetřete masku na vlasy se žloutkem nebo jinou výživnou maskou z našich přírodních masek na vlasy. Počkejte 3-5 minut a opláchněte vlažnou vodou, ne horkou vodou. 

 

Pokud chcete mít ještě více lesklé a hustější vlasy, můžete toho dosáhnout jedním trikem po kroku číslo 4.

 

Dejte 1-2 polévkové lžíce octa do 1 litru vlažné vody a polejte si vlasy bez dalšího oplachování. Pokud nemáte rádi vůni octu můžete nahradit ocet 1 aspirinem.

 

Pro zvětšení objemu doporučujeme vetřít do vlasů přírodní chininovou vodu na vlasy, vysušte si vlasy pomocí kartáčového fénu úplně do sucha bez přidávání chemických přípravků na účesy (stylizaci)

Tak a ted máte zdravé a lesklé vlasy!

 

 

Odběr novinek