Hristina - 100% přírodní bulharská kosmetika!

 

Naše kosmetika NEOBSAHUJE parabeny, umělé konzervanty, sulfáty, silikony, PEG, syntetické parfémy ani jinou chemii. Pro parfemaci výrobků používáme pouze přírodní vonné esenciální oleje.

 

Kosmetika je hypoalergenní a nebyla testována na zvířatech.

 

V čem je naše kosmetika unikátní?

Vzhledem ke kvalitě přírodních surovin používaných k výrobě naší kosmetiky máte záruku, že kdykoliv použijete tělové mléko, šampon, peeling či jakýkoliv jiný výrobek, přichází Vaše pokožka a vlasy do kontaktu s čistě přírodními látkami, které nezatěžují organismus, nemají žádné škodlivé vedlejší účinky - naopak naše výrobky vyživují, hydratují, léčí a jsou doslova kvalitní ,,potravou” pro Vaši pokožku i vlasy.

 

Z čeho se kosmetika vyrábí?

Hristina se vyrábí pouze z čistých přírodních olejů, bylinných extraktů, kvalitního jílu (tělové i pleťové masky) či mořské soli (peelingy). Jako konzervanty používáme včelí vosk, vitamin E a různé směsi olejů, které mají také konzervační schopnosti. Například v šamponech slouží jako konzervanty oleje - jojobový a avokádový.

 

Kde se kosmetika Hristina vyrábí?

Naše kosmetika se vyrábí v Bulharsku, kousek od pohoří Rila. Výroba vychází z tradičních perských i bulharských receptur, založených na používání čistě přírodních produktů.

 

Pění dostatečně sprchové gely a mýdla?

Ano. Sprchové gely i šampony obsahují velký podíl extraktu z byliny Mydlice lékařské. Jedná se o přírodní pěnidlo, které způsobuje opravdu bohaté pěnění sprchových gelů i šamponů. Vlasy i pokožka jsou po umytí čisté, hydratované a krásně voní.

 

 

 

 

DOPORUČUJEME


Kosmetika Hristina neobsahuje žádné minerální oleje, parabeny, sulfáty, chemické konzervanty, silikony, PEG a jinou chemii.

100% přírodní složení je uvedeno u každého produktu.  

 

 Díky striktnímu dodržování výrobního postupu jsme získali tyto certifikáty:

 ​


100% přírodní
kosmetika

Doprava nad
1400 Kč zdarma
 

Doprava
od 75 Kč
 

Sleva

Snadná platba
online

Garance
spokojenosti